Často kladené otázky

Jak projekt Řekni to stuhou funguje?


Do projektu je zařazena celá řada firem a e-shopů, které se zabývají prodejem dárkového zboží a nabízí službu balení. Tyto firmy vlastní systém pro potisk stuh a službu individuálního potisku stuh nabízejí.
V mém okolí nemohu službu nikde najít, poradíte mi?


Pokud víte o místě, kde byste službu uvítali - máte dvě možnosti - řeknete o službě Řekni to stuhou v dané firmě a o tom, že máte o službu zájem. Druhou možností je, že nám dáte kontakt na danou prodejnu a my se s firmou sami nakontaktujeme.
Mohu si opravdu na stuhu nechat natisknout vlastní text?


Ano, výhodou služby je, že umožňuje individuální personalizovaný potisk na stuhy. Záleží však na konkrétním prodejci jaké šíře a barvy stuh nabízí. Informujte se přímo v nejbližší prodejně nebo e-shopu jaké možnosti nabízí.
K čemu všemu se potištěná stuha s mým textem hodí?


Existují tisíce možností využití - květiny, parfémy, kosmetika, víno, bonboniéra, šperk, apod. Cokoliv co darujete, pokud navíc bude součástí stuha s Vaším osobním věnováním nebo vtipným textem, dostane dárek zcela jiný charakter. Inspiraci můžete načerpat také na našem Instagramu nebo Facebooku.

  • Instagram Řekni to stuhou
  • Facebook Řekni to stuhou
  • YouTube - White Circle

2021 © Řekni to stuhou | www.reknitostuhou.cz

---------------------------

Chtěli byste nabízet individuálně potištěné stuhy také ve Vaší provozovně nebo e-shopu? Napište nám e-mail info@reknitostuhou.cz pro více informací ohledně spolupráce.